Mini Cep Telefonu PALM Satışta

Kasım 18, 2019 879 0 3

Her gün yeni bir gelişme yaşanan teknoloji dünyasında global firmalar arasında da rekabet büyümeye devam ediyor. Çin TCL markasının bütün haklarını satın aldıktan sonra insanların farklı ihtiyaçlarına yönelik özgün bir bakış açısıyla ürettiği Palm, teknoloji alanında pil ömrü, kamera çözünürlüğü ve ekran boyutları konusunda yarış devam ederken TCL şirketi yarışı farklı bir boyuta çekerek rakiplerinin aksine ekranı büyütmek yerine küçültmeye başladı.  TCL şirketi ülkemizde ALCATEL ve BLACKBERRY markaları ile tanınıyor. Bir süre önce kendi markalarını taşıyan amiral gemisi sınıfına mensup TCL Plex modelini kullanıcılarına sunmuştu. TCL markasının Palm modeli ise kullanıcılarda bambaşka bir ihtiyaca yönelik bir ürün oldu. Ürün kendi kategorisinde tek başına rekabet ederken kullanıcılarda avuç içine rahatlıkla sığacak bir telefondan oldukça memnun. Boyutlarına oranla işlevi de kullanıcıları da tatmin ediyor.

 TLC Palm 3.3”lik bir ekran ölçüsüyle satışa çıkıyor. Qualcommun Snapdragon 435 işlemcisiyle piyasaya sürülen telefonda 300 mAh batarya ve 32 GB dahili hafıza mevcut.  Bu özelliklere ilaveten 12 mp arka ve 8 mp ön kamera ile Palm ailesine göre biraz yavaş olsa da çözünürlüğü kaliteli bir telefon olarak karşımıza çıkıyor. buna rağmen büyük telefonları kullanmakta zorlanan ve ikinci bir hat kullananlar için iyi bir alternatif gibi duruyor.

 

palm mobile ile ilgili görsel sonucu

Türkiye fiyatı ile 3000₺ ile tüketici karşısına çıkan Palm beklenen ilgiyi görmese de dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.Kullanıcılardan boyutu  küçük fiyatı büyük yorumları geldi.

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

.

Tags: alcatel, blackberry, cep telefonu, min, mobil, palm, telefon, tlc Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

canlı bahis siteleri