Yeni Huwaei Band 4 Özellikleri

Kasım 29, 2019 786 0 0

 Birbirinden farklı alt marka ve bu alt  markalar ile  geniş büyük bir ürün çeşitliliğine sahip olan Huawei, akıllı bileklik modeli olan Huawei Band 4 için lansman duyurusunu yaptı. Henüz ön sipariş verilebilen cihaz, 1 Aralık itibariyle satışa sunulacak.

Huawei, gerçekleştirdiği etkinliklerde en yeni spor bilekliği Band 4 lansman  duyurusu gerçekleştirdi. Bu cihaz için, şirket Eylül başlarında gerçekleştirdiği Mate 30 serisi lansmanında birlikte çıkış yapması bekleniyordu fakat bir sonraki aya ertelendi.

Çin devlet destekli firmanın piyasaya sunduğu Band 4’ün, önceki gün çıkan Honor Band 5i modeliyle birçok benzer noktası bulunuyor. Apollo 3 adıyla anılan  işlemciden güç alan model, 0,96 inç ve 80×160 TFT renk içeren bir ekran barındırıyor. Band 4 için değişiklikle Honor Band’ın barındırdığı yuvarlak ve kapasitif ‘home’ tuşu yerine daha ince ve daha uzun bir tuş bulunuyor.Huawei Band 4 ile ilgili görsel sonucu

Bileklik için ‘Graphite Black’, ‘Sakura Pink’ ve ‘Amber Sunrise’ olarak üç değişik renk yelpazesi ile geliyor. Yüzey seçeneği olarak Huawei Watch Face Store’dan seçebilen değişik yüzey seçenekleri de mevcut.

Huawei Band 4 içeriğinde TruSleep 2.0 uyku takip sistemi bulunuyor ve bu özellikle uyku esnasında kalp atış ritmi de takip edilebiliyor. Bilekliğe 6 çeşit uyku sorunu tanımlanabiliyor ve daha kaliteli uyku için uyarılarda bulunuyor.

Cihaz iç ortamda ve dış mekanda yapılan koşu, yürüme ile bisiklet vb. faaliyetleri takip edebiliyor. Ayrıca kürek ve eliptik bisiklet gibi faaliyetlerin takibini de gerçekleştiriyor. Kalp atış ritmi, kalp atış bölümü, adım, mesafeler ve kalori gibi bilgilerede erişebilmek mümkün. Bileklikte hedef, çağrı ve mesajlar gibi bildirimve  Find My Phone ile Remote Shutter gibi özelliklerede yerverilmiş.

Tags: apple, band, band 4, honor, huwaei Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

canlı bahis siteleri